Isla

Isla-Moos/Mint/Cassis/Ginger on looduslikud imemispastillid, mille toimeaineks on islandi käokõrv e. rahvakeeli islandi samblik või põdrasamblik. Islandi käokõrvast valmistatud tee on köharavimina rahvameditsiinis tuntud juba mitmeid sajandeid. Isla imemistablette on hea kasutada köha korral kurgu pehmendamiseks ja köhast tekkitava kurguärrituse vähendamiseks.

Isla imemistablette on sobilik kasutada algava kurgukriipimis,  kurgukareduse või kõditustunde tekkimisel kurgus.  Selline tunne tähendab, et kurgulimaskest on kahjustunud ja on oht, et haigustekitajad võivad organismi tungida. Siin aitavad meid pastillid, mis katavad kurgulimaskesta samblikutärklise kaitsekihiga, mis takistab haigustekitajate organismi tungimist ja kiirendab meie oma kurgulimaskesta paranemist.

Annustamine: mitu korda päevas 1-2 imemistabletti suus sulada lasta.
Võib kasutada pikema aja jooksul. Tõhusa ravitulemuse saavutamiseks, soovitatakse ka haigustunnuste vaibumisel jätkata ravi paar päeva. Lastele sobivad alates 2. eluaastast või sõltuvalt oskusest pastilli imeda.

Pakend: karbis 30 pastilli.

Isla imemistabletid on meeldiva maitsega ning sobilikud ka lastele ja noorukitele. Neil ei ole kõrvaltoimeid ja koostoimeid teiste ravimitega. Uudistootena on saaaval Isla-Ginger imemistabletid, mis on ingveri-mee-sidrunheina maitselised. Isla-Mint imemistabletid on piparmündimaitselised ja suhruvabad. Isla-Cassis imemitabletid on mustsõstramaitselised ning samuti suhruvabad, sisaldades lisaks ka C-vitamiini. Isla-Moos pastillid valmistas Karl Engelhard juba 1862. aastal ja nad on kõige vanemad valmisravimid Saksamaal. Isla-Moos pastillid on traditsiooniliselt mahedamaitselised.
 

Suurepärane taluvus

Tooted on äärmiselt hästi talutavad ja neid võib julgesti kasutada koos teiste preparaatidega. Imemistabletid sobivad tundliku maoga patsientidele. Isla-Mintil ja Isla-Cassisel on suhkruvaba koostis ning seetõttu on need imemistabletid hambasõbralikud ja sobivad eriti hästi lastele ja puberteedieas noortele.