Isla kasutusalad

Kõik kolm Isla sarja toodet sisaldavad spetsiaalset ekstrakti, mis on valmistatud islandi käokõrvast. Kauges ja karmis Põhjamaa kliimas karastunud samblikust. Ekstrakti kuivjääk sisaldab rohkem kui 80 % ulatuses mutsiine. Imemistableti sees kontsentreeritud kujul olev ekstrakt laguneb imemisel, kattes suu ja kurgu limaskesta palsamina ning avaldades paikselt oma pehmet toimet.

Isla imemistabletid sobivad eriti hästi järgmiste probleemide puhul:

• Köhaärritus (nt. ärritav köha, kõditustunne kurgus)
• Hääle kähedus
• Kuiv õhk (kütteperioodist või konditsioneerist tingitud)
• Suur koormus häälepaeltele (õpetajad, müügipersonal)
• Suu ja kurgu kuivus

Limaskesta kaitse kahjustuste eest

Iga päev pannakse meie organismi kaitsevõime proovile, kui me hingame sisse haigustekitajaid täis välisõhku. Ülemiste hingamisteede limaskest on siinjuures põhiliseks märklauaks.
Terve limaskest suudab need rünnakud tavaliselt kergesti tagasi lüüa. Kuiva või saastunud (tolmune, suitsune) õhu poolt nõrgestatud ja ärritunud limaskesta korral tungivad haigustekitajad meie organismi aga kergemini.

Limaskesta eraldamine saasteainetest ja ärritajatest

Isla-imemistabletis sisalduvad islandi käokõrvast pärit mutsiinid e. limaained katavad palsamina kurgu limaskesta. Tänu sellele on limaskest kaitstud kuiva ja saastunud õhu eest. Juba kahjustunud limaskest terveneb kiiremini ja tema normaalne kaitsevõime taastub.

Häälepaelte kaitse ja hooldus

Hääle nõrgenemine ja kähedaks muutumine on tõestuseks sellele, et äärmiselt õrnad häälepaelad on sattunud rünnaku alla. Sellisel juhul aitavad tekkinud nähtusid leevendada Isla-Mint, Isla-Moos või Isla-Cassis. Kõiki tooteid saab kasutada ka profülaktika eesmärgil tundlike häälepaelte kaitsmiseks.

Limaskestade kaitse treeningu ajal

Kehaline treening koormab limaskesti normaalsest enam. Tulemuseks võib olla kuivanud ja tüütult kriipiv kurk. Sellistel juhtudel pakuvad antud tooted limaskestadele loomulikku kaitset. Imemistabletid sobivad seetõttu väga hästi treeningu ajal kasutamiseks, takistades suu ja kurgu limaskesta kuivuse teket.

Köha korral

Isla imemistablette on hea kasutada köha korral kurgu pehmendamiseks ja köhast tekkitava kurguärrituse vähendamiseks.

Suukuivus

Suukuivuse teket võivad põhjustada erinevad tegurid. Nt. teatud ravimite regulaarne tarbimine võib põhjustada süljeerituse vähenemist. Samuti võivad suukuivust põhjustada diabeet ja reumaatilised haigused (nt. reumatoidartriit). Suu kuivuse tunnet võivad põhjustada ka sellised tegurid, nagu kuiv välisõhk, kohvi ja tee liigne tarvitamine, suitsetamine ja isegi loid mälumine. Süljeerituse vähenemine võib
olla seotud ka vanusega, sellepärast kaebavad just eakamad inimesed sageli suukuivuse üle. Isla koostisained katavad ja niisutavad kurgu limaskesta.